پیام مهم دکتر رضایی: با قاطعیت به ندای وجدان پاک خود پاسخ دهید

دکتر محسن رضایی در ساعات بازمانده تا پایان تبلیغات انتخاباتی، بیانیه مهمی را خطاب به ملت ایران صادر کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم انا نرغب الیک فی دولة کریمة تعز بها الأسلام واهله و تذل بها النفاق وأهله

ملت شریف، غیور و آگاه ایران

اینک که به حول و قوه الهی آماده می شوید تا در آزمونی بزرگ بار دیگر عظمت اسلام و ایران را به رخ جهانیان بکشید و در شرایطی که چشم تحلیلگران جهان متوجه رویداد تاریخی 22 خرداد است، نکاتی چند را خدمتتان تقدیم می کنم:


1- حقیر به عنوان یک خادم آماده و بی ادعا و سرباز ملت ایران که هشت سال غربت و پایداری شما ملت نجیب را با پوست و گوشت و استخوان خود لمس کرده و کوشیده ام تا در هیچ شرایطی از خدمت به اسلام و ایران دریغ نورزم، با توکل به خداوند متعال و با رمز یا زهرا(س) و یاد امام(ره) و شهیدان بدین عرصه پا گذاشته ام و این ناچیز را به محضر گرانقدر حضرت ولیعصر(عج) و روح بلند امام و شهیدان تقدیم می دارم.

2- مجدانه تلاش کردم تا در تبلیغ، صداقت؛ در مناظره، انصاف و در مواجهه، متانت را پاس بدارم و آنچه می گویم صادقانه، صمیمانه و خاضعانه و بدور از هرگونه ریا و افراط و تفریط باشد. از شما می خواهم این مهم را در روز اخذ رأی مورد توجه قرار دهید. در همین جا از مردم شریف شهرها و روستاهایی که حتی یک برگ تبلیغاتی مربوط به اینجانب را دریافت نکرده اند، پوزش می طلبم و امیدوارم مختصر تلاشم در گفتگو و مناظرات، مورد توجه قاطبه مردم قرار گرفته باشد. ضمن اینکه لازم می دانم تصریح نمایم که اینجانب همواره بر پرهیز از اسراف و مصرف گرایی، تاکید کرده ام و کوشیده ام حداقل هزینه را برای تبلیغات داشته باشم.

3- در این انتخابات، غوغاسالاری و جریان سالاری به گونه ای عجیب ذهن و فکر مردم را به خود مشغول کرده و عناصری با اهداف خاص به این وضعیت دامن می زنند تا رأی مردم را از منشاء خرد و تدبیر خارج کرده به بیراهه ی احساس و عصبیت سوق دهند.

اینجانب به عهدی که با خدای خود بسته ام وفادار مانده و از شما صمیمانه می خواهم تا غوغاسالاران را به کناری زده و عرصه را برای شایستگان فراهم نمایید که رأی به دولت ائتلافی، کارآمد و متعهد، ان شاء الله نقطه پایانی به این ناهنجاری ها و آغاز همدلی و تحولات بنیادین در عرصه مدیریت و اقتصاد کشور خواهد بود.

4- حمایت های بی دریغ و صمیمانه، تماسها و ابراز محبتهای آحاد مردم، اقشار، صنوف و اقوام مختلف علی‌الخصوص علما، نخبگان و برجستگان ملت به ویژه پس از مناظرات، نشان از زنده بودن روح حق مداری در دل قاطبه ملت دارد اما متأسفانه تلاش وسیعی در جریان است تا به مردم چنین القاء ‌کند که رأی به نامزد برنامه‌محور در این دوره، در سرنوشت انتخابات بی تأثیر است. شما نیک می دانید که انتخابات، سه قطبی شده و با مشارکت حداکثری مردم، هیچ یک از نامزدها در دور اول موفق به کسب بیش از پنجاه درصد آراء نخواهند شد و بالطبع با همت و اراده و رأی شما ملت بزرگ، اینجانب یکی از نامزدهای دور دوم خواهم بود بنابراین، بی تردید، رأی به اینجانب - که رأی به اعتقاد شما خواهد بود - در نتیجه انتخابات، تأثیر قطعی خواهد گذاشت.

حقیر بنا به وظیفه به میدان آمدم و از شما نیز انتظار دارم با قاطعیت به ندای وجدان و انتخاب ضمیر روشن و پاک خود پاسخ دهید و غوغاسالاران را به کناری زده، به انتخاب اصلح - آنگونه که به تشخیص رسیده اید – همت گمارید.

در پایان اکیداً توصیه می نمایم که قدر رأی خود را دانسته و از آن صیانت نموده و با رمز مقدس یا زهرا یا زهرا یا زهرا (س) به پای صندوق های رأی بروید که قطره دریاست اگر با دریاست.

وعده ما 22 خرداد
و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم
خادم ملت ایران
محسن رضایی
20/03/1388


منبع: پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی

/ 0 نظر / 8 بازدید