سایت تله کنفرانس دکتر رضایی توسط دولت فیلتر شد

ستاد تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی از فیلترینگ سامانه تله کنفرانس اینترنتی وی با آدرس www.rezaee.org خبر داد. این سایت به انعکاس برنامه‌ها و اندیشه‌‌های دکتر محسن رضایی اختصاص داشت.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی، مسئول فناوری اطلاعات کمیته تبلیغات ستاد انتخاباتی دکتر رضایی با اعلام این خبر افزود: این نخستین باری نیست که مهرورزی دولت نهم بدون اعلام قبلی و دلیل قانونی شامل یک وب سایت می‌شود اما فیلترینگ یک وب سایت رسمی منتسب به یک نامزد انتخاباتی ـ که هم‌اکنون رقیب رئیس آن دولت است ـ 48 ساعت پیش از برگزاری انتخابات، خود حاکی از جریان سازمان‌یافته با هدف سانسور فضای مجازی است که از طرف دولت نهم سازماندهی می‌شود.

گفتنی است که طی چند روز گذشته اقبال عمومی مردم به سمت دکتر رضایی افزایش چشمگیری داشته و با توجه به این‌که حمایت گسترده مردم، فرهیختگان، اندیشمندان از اندیشه‌ها و برنامه‌های دکتر رضایی تهدیدی جدی برای رقبا محسوب می‌شود، فیلتر شدن سایت تله کنفرانس شخصی ایشان در واقع واکنشی است به موج حمایت‌های مردمی، چرا که در روزهای گذشته پیش‌بینی دکتر رضایی تحقق یافته و آرایی از هر 3 کاندیدا به سبد آرای دکتر رضایی وارد شده است.

این گزارش می افزاید: با تلاش بخش فناوری اطلاعات کمیته تبلیغات این ستاد، سایت مذکور با دامنه www.rezaee.info هم اکنون فعال شده است.

/ 1 نظر / 10 بازدید
50 فیلم جدید و گلچین شده در یک دی وی دی

این مجموعه قابل اجرا در کامپیوتر می باشد . این مجموعه سانسور شده ، با دوبله فارسی و محصول کشور امریکا می باشد. تمامی فیلم ها بین سال های 2000 تا 2007 ساخته شده اند. باپسوند WMV - قابل اجرا در کامپیوتر برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس http://www.shopkadeh.com/?cat=74 مراجعه کنید. موفق باشید.