پیام دکتر محسن رضایی به مردم درباره انتخابات دهم

دقایقی پیش و پس از شمارش نهایی آراء، دکتر محسن رضایی پیامی خطاب به مردم شریف ایران صادر کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز و بزرگوار ایران

میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تهنیت عرض می نمایم. علاقه زایدالوصف شما در تعیین سرنوشت و آینده خود را می ستایم. اینجانب به عنوان فرزند ملت، آفرینش این حماسه را به شما تبریک گفته و به ایرانی بودن خود می بالم.

اکنون که در تعیین سرنوشت خود حماسه و شگفتی دیگری آفریده اید، امیدوارم این حضور پرشور با برخی کج اندیشی ها در کام ملت تلخ نشود.

با آگاهی از اینکه برخی از افراد و جریانها در این گونه موارد چه اهدافی را دنبال می کنند، شما مردم شریف را به آرامش و وحدت دعوت می نماید، چرا که آرامش و اتحاد مردم بر هر چیزی مقدم است.

متواضعانه از رهبر معظم انقلاب اسلامی خواستارم صرف نظر از رقم اعلام شده به عنوان آرا اینجانب، نسبت به دغدغه هایی که موجب تشویش اذهان مردم فهیم ایران شده است، از هر طریق که صلاح میدانند برای رفع این نگرانیها همانند گذشته فصل الخطاب شوند.


از این فرصت استفاده کرده از کلیه کسانیکه اینجانب را مورد حمایت قرار داده و تلاش نموده اند، قردانی و از آنان تشکر می کنم. بدیهی است فردی که پس از طی مراحل قانونی و تایید نهادهای نظارتی و تنفیذ مقام معظم رهبری به عنوان رییس جمهور اعلام شود، رییس جمهور همه ملت ایران بوده و برای جلوگیری از هرگونه وقفه در خدمت رسانی به مردم، وی را حمایت خواهم نمود.

سرباز کوچک ملت ایران
محسن رضایی
1388/03/23

/ 3 نظر / 6 بازدید
سوماپا

[گل][لبخند] فردا _3 شنبه _ ساعت 5 میدان ولیعصر

سوماپا

داداش حاجیتون آبروی هرچی فرمانده مبارز برد....حیف...[خنثی]

میثم کربلائی

آن هایی که اسلام را خلاصه می کنند در اینکه بخورند و بخوابند و یک نمازی بخوانند و یک روزه ای بگیرند و در گرفتاری این ملت ، در گرفتاری این جامعه دخالت نکنند ، به حسب روایت رسول اکرم ، اینها مسلم نیستند . آیت الله خمینی