برادران بختیاری شک نکنند که برادرشان در انتخابات پیروز است

دکتر رضایی: ما باید اخلاق، صداقت و ادب را دوباره به عرصه سیاست بازگردانیم و برای این کار نیاز داریم که دولتمردان ما، آدم‌های بی‌شیله و پیله‌ای باشند و اختلافی بین شعار و عمل آنها نباشد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی به نقل از ایفنا نیوز، دکتر رضایی در اجتماع عظیم مردم ایذه گفت: مطمئن باشید اگر من رئیس‌جمهور شوم که احتمال این مساله بسیار زیاد است، در تهران به نمایندگی از شما کشور را به بهترین شکل اداره می‌کنم.

رضایی با بیان این‌که من باید در مقابل بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه‌زهرا(س) تعظیم کنم، گفت: از زمانی که مناظره سوم را با بیان رمز یازهرا آغاز کردم تحول عظیمی در کشور و خارج از کشور به وجود آمد و الحمدالله این سه مناظره را با حوصله و ادب دنبال کردم و در مناظره سوم ثابت کردم که یک «کر بختیاری» هستم.

وی افزود: من در مناظره با محمود احمدی‌نژاد فقط گوشه‌ای از مشکلات مردم را مطرح کردم و خوشبختانه مسیر خوبی را در پیش گرفتم.

رضایی با تشکر از اعلام حمایت آیت‌الله رضا استادی گفت: بعد از حمایت ایشان از بنده در شهر قم، روحانیت نیز در حمایت از اینجانب به میدان آمدند و با توجه به موج‌های حمایت از این جانب که در سراسر کشور پدید آمده شما برادران بختیاری شک نکنید که فرزند شما در انتخابات پیروز خواهد شد.

وی اظهار داشت: یک زمانی سردار اسعد بختیاری از میان شما برای آزادی مجلس به تهران رفت و امروز شما با رای خود سرنوست دولت را تعیین خواهید کرد.

رضایی در ادامه با اشاره به مشکلات مختلف موجود در آینده از عدم ایجاد صنعت در این شهر و صنعتی نشدن بخش کشاورزی به شدت انتقاد کرد و گفت: هیچ فرد، باند یا حزبی نمی‌تواند کشور را به تنهایی اداره کند و باید تمامی نخبگان در قالب دولت ائتلافی به اداره کشور بپردازند متاسفانه در سال‌های قبل اداره کشور به شکل باندی بود و در 4 سال گذشته، فردی شد و به همین دلیل 18 تغییر در کابینه و 24 تغییر در استانداری‌ها صورت گرفت و حتی مدیران باشگاه‌های استقلال و پیروزی که ارتباطی با دولت ندارند نیز تغییر کرد.

رضایی خطاب به دولتمردان فعلی گفت: شما با ورزش کشور چه کار دارید؟! نان مردم را تامین کنید.

دکتر رضایی در تشریح برنامه‌های اقتصادی خود نیز گفت: اقتصاد من با اقتصاد احمدی‌نژاد و موسوی کاملا متفاوت است و من به دنبال ایجاد تحول جدی هستم.

وی در ادامه گفت: در پایان مناظره سوم میزان آرای من بشدت بالا رفته در حالی که حامیان 2 کاندیدای انتخاباتی با راه‌انداختن جنگ روانی قصد دارند این شائبه را میان مردم ایجاد کنند که محسن رضایی اگرچه برنامه‌های خوبی دارد، اما رای نمی‌آورد و مردم باید به کسی رای بدهند که انتخاب می‌شود؛ اما من به امید خدا در این انتخابات پیروز خواهم شد و نمایی عظیم از مشارکت مردم را به ثبت خواهم رساند.

گفتنی است پیش از آغاز این مراسم برخی از طرفداران محسن رضایی در ایذه و همسر وی به سخنرانی پرداختند و شعرهای فراوانی با زبان بختیاری در حمایت از رضایی خوانده شد. در این مراسم همچنین جام دلاوری و دانایی نیز به دکتر محسن رضایی اهدا شد.

منبع: ایفنانیوز مورخ 20/03/1388
/ 0 نظر / 5 بازدید